Thursday, December 9, 2021

News

Klodian Çalamani largohet i trembur nga burgu i Fierit, ja ku e kane derguar

0
Klodian Çalamani është larguar nga paraburgimi i Fierit, për t’u dërguar në atë të Vlorës. Shkak për transferimin e tij është bërë mundësia e ndonjë sulmi ndaj tij në burg, për shkak të krimit të...

“Hë e gjetët?”, babai i Mateos rrëfen detajet shokuese: Kur erdhi policia thoshte nuk...

0
Të tjera detaje shokuese dalin në dritë në lidhje me ngjarjen ku mbarë opinioni publik u trondit. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=ZNLwaT404xo]

E fundit/ Deklarata shokuese e Klodian Çalamanit: Po të kisha benzinë, s’kishit për ta...

0
Një detaj tronditës nga dëshmia e Klodian Çalamanit është zbuluar sot nga avokati Ermal Hamataj. Mësohet se autori , në dëshminë para policisë ka thënë se nuk do e gjenin trupin e 8-vjeçarit nëse...

Del urdhri i cuditshëm: Hani më pak ushqim deri në vitin 2025 sepse…

0
Koreja e Veriut këtë të mërkurë ka paralajmëruar qytetarët e saj se duhet të presin të hanë më pak ushqim derisa vendi të rihapë kufirin me Kinën në vitin 2025. Mediat e huaja bëjnë...

“Do jap dorëheqjen, ose unë ose ti në këtë sallë”- Deputeti socialist habit kolegët...

0
Deputeti socialist Damian Gjiknuri, i është kundërpërgjigjur Gazmend Bardhit, i cili e akuzoi se ka shtëpi në Maltë dhe udheton me personat e lidhur me inceneratoret. Numri dy i PS tha në Kuvend se ka...

Te gjithe po flasin per Wanda Narën, por ja si dukej ajo para operacioneve...

0
Wanda Nara është një ndër femrat më te perfolura dhe një nga bashkëshortet më tërheqëse të futbollistëve. E lakuar shpesh herë për format bombastike që ka dhe pamjen joshëse Wanda rrëmben çdo ditë vëmendjen e...

Zbulohen 3 super yjet që do të hyjnë në Big Brother: Njëra më e...

0
Pas largimit të Elhaid Cufit, që ishte edhe i eleminuari i parë nga “Big Brother VIP”, ka patur shumë aludime për hyrjen e konkurrentëve të rinj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Dhe...

Tmerohet Shëngjini, gruaja afgane ther me th ikë një djalë

0
Shënohet ngjarja e parë e rëndë, mes shtetasve afganë të strehuar në Shqipëri. Një 26 vjeçare afgane ka plagosur me thikë këtë të shtunë bashkëjetuesin e saj. Ngjarja u shënua në ambientet e një rezorti në...

U fut ne Big Brother dhe puthi Donaldin, Bora Zemanit i ndodh e papritura...

0
Mbrëmjen e djeshme moderatorja e njohur Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë e reality show-t për të qenë pranë Semit. Megjithatë, nuk ishte vetëm...

Vjen “dimri i shkurtër” Sinoptikanja paralajmeron ndryshimin drastik te motit

0
Sinoptikania e Metoealb, Lajda Porja në një komunikim përmes skype për ‘Vila 24’ tregoi se pasditja e sotme dhe dita e nesërme do të regjistrojë episode shiu me ndërprerje, ndërkohë që duke nisur nga...