Friday, October 22, 2021

News

“Hodha 1 gotë klor në pishinë dhe..”! Zbardhen deshmite e punonjësve te hotelit: Turistët...

0
KAVAJË- Zbardhen dëshmite e punonjësve të hotel “Gloria Palace”, në Qerret, ku u gjetën të pajetë katër turistët rusë familjarët Sergey Burenkov, 60 vjeç, dhe bashkëshortja Natalya Burenkova, 58 vjeç, së bashku me vajzën...

Qëlloi oficerin e policisë në Lezhë, pak muaj më parë Aldi Rama kishte kallëzuar...

0
21-vjeçari Aldi Rama i cili ekzekutoi oficerin e krimeve në policinë e Lezhës Saimir Hoxha dhe më pas u vetëvra, kishte kallëzuar penalisht disa muaj efektivët e policisë për dhunë. Sipas burimeve kallëzimi është...

E rëndë, zhduken 8 minorenë shqiptarë (FOTO-EMRAT)

0
Është një histori e cila përsëritet ndër vite.Prindër të cilët nxjerrin nga Shqipëria fëmijët e tyre në Europë e më pas duke paguar shuma deri në 20.000 euro, i dërgojnë në Angli për një...

Mediat ruse publikojne fotot, keta jane dy turistet ruse qe u gjeten pa jete...

0
Mediat ruse vijojnë t'i kushtojnë vëmendje ngjarjes së rëndë të regjistruar në Qerret të Kavajës, mbrëmjen e djeshme, ku humben jetën në një hotel 4 shtetas rusë. Së fundmi, ato kanë publikuar edhe fotot e...

Rritet misteri për turistët rusë, gazetarja ngre dyshime për vr asje: Eshtë përfshirë...

0
Duket se hetimeve për ndarjen nga jeta te 4 turistëve rusë në ambjentt SPA të një hoteli në Qerret do t’ju shtohet edhe pista e vrasjes. Pas dyshimeve të para për një asfiksi të...

E rëndë në Lushnje! Mjeti zë poshtë gjyshin, nipin dhe mbesën, 10-vjeçarja në gjendje...

0
Një aksident i rëndë raportohet se është regjistruar në fshatin Çermë të Lushnjes, ku janë plagosur 3 persona nga e njëjta familje. Gjyshi, bashkë me nipin dhe mbesën, kanë mbetur të plagosur, pasi zetori me...

‘I rashë derës por s’u përgjigjën’, recepsionisti: Si i gjeta 4 turistët rusë në...

0
4 turistë rusë Natalia Burenkova, 58 vjeçe, Sergei Burenkov, 60 vjeç, Nikita Belousov, 37 vjeç, Ekaterina Burenkova, 31 vjeçe, humben jeten në sauna të një hoteli në Qerret të Kavajës. Turistët janë gjetur nga recepsionisti...

E fundit/ Nene e bir hidhen nga pallati ne Tirane, detajet

0
Një grua 62-vjeçe ka ndërruar jetë në orët e para të ditës së sotme në Tiranë si pasojë e një ngjarje të rëndë që ka ndodhur në zonën e “Astirit” ndërsa djali i saj...

Ngjarja e rëndë në Qerret! Dalin EMRAT e 4 personave që u asfiksuan në...

0
Policia ka identifikuar 4 turistët rusë që vdiqën nga asfiksimi në saunën e hotelit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 22:20, në Qerret. Viktima kanë mbetur shtetasit rus Nataliia Burenkova, 58 vjeçe, Sergei...

Berishës i i bëjnë “gjëmën” në Tropojë, cfarë ndodhi ditën e sotme. Merret vendimi...

0
Bashkia a Tropojës ka vendosur të heqë posterin e Sali Berishës nga Pallati i Kulturës në Bajram Curri, i cili ishte vendosur aty prej disa vitesh. Posteri i Berishës është hequr mëngjesin e sotëm nga...