Home News Bëri bujë para tre vjetesh, por shikoni sa shumë ka ndryshuar Xhisiela Maloku, nuk do ta njihni

Bëri bujë para tre vjetesh, por shikoni sa shumë ka ndryshuar Xhisiela Maloku, nuk do ta njihni

0
Bëri bujë para tre vjetesh, por shikoni sa shumë ka ndryshuar Xhisiela Maloku, nuk do ta njihni

Rikthehet Xhisiela Maloku! Personazhi atipik që bëri lëmsh vendin në vitin 2018, pasi denoncoi ish-të dashurin Rexhep Rraja për dhunë. Pa kaluar 24 orë ndryshoi dëshminë dhe mori barrën e përgjegjësive mbi supe. Sot, Xhisiela ka ndryshuar totalisht ne pamje dhe do të shkëputet nga ajo ngjarje e errët e jetës së saj.

Ditën e sotme, ajo ka dhënë një intervistë ekskluzive për emisionin “Shqipëria Live”, ku ka zbuluar se vijon e jeton në Fushë-Krujë me familjen dhe nuk është larguar nga aty në asnjë moment.