Home News Bora thyen heshtjen, deklarata e fortë për Donaldin

Bora thyen heshtjen, deklarata e fortë për Donaldin

0
Bora thyen heshtjen, deklarata e fortë për Donaldin

Bora Zemani, ka reaguar për herë të parë lidhur me historinë e saj të dashurisë me Donald Veshaj.

Ky i fundit në shtëpinë e Big Brother, ka nisur një tjetër marrëdhënie me këngëtaren Beatrix.

“Ju lutem qetësohuni, edhe Donaldi është njeri, edhe ai mund të gabojë, edhe ai mund të zgjedhjë edhe rrugë të tjera, edhe ai ka të drejtën të bëjë cfarë të dojë me jetën e tij, or mos gjykoni, mos kryqëzoni dhe mos dënoni, as unë nuk po e bëj…”, shkruan Bora.