Home News “Cmendet” kompania ajrore, biletat nga Rinasi me Italine per vetem 2 euro

“Cmendet” kompania ajrore, biletat nga Rinasi me Italine per vetem 2 euro

0
“Cmendet” kompania ajrore, biletat nga Rinasi me Italine per vetem 2 euro

Kompania e njohur WIzzair mbahet si kompani me cmimet me te uleta per udhetimet Itali Shqiperi mirepo diten e sotme ajo ka njoftuar per nje super oferte.

Ne faqen zyrtare te kompanise eshte shfaqur njoftimi per 10 mije bileta me 1,99 euro nga dhe drejt Italise.

Ky cmim eshte i kufizuar dhe vlen vetem per sot pe biletat deri ne date 28 shkurt

Nese bejme nje kontroll verejme se jo ne cdo date eshte e mundur te prenotosh bileten me kete cmim por mund te gjesh disa data qe jane me te vertete me kete oferte dhe nje bilete vajtje ardhje mund ta paguash per me pak se 4 euro.