E fundit/ Po vjen stuhia dhe reshje te dendura, ja qytetet ku do të godasë sonte dhe nesër

0
398

Duke filluar nga mbrëmja e sotme një pjesë e territorit shqiptar do të përfshihet nga reshjet e dendura të shiut dhe stuhia që do të kulmojë nesër.

Furtuna po vjen nga Jugu për të përfshirë më pas të gjithë vendin. Moti i keq që do të sjellë ulje të mëtejshme të temperaturave do të shoqërohet me erë të fortë.

Reshjet do të përfshijë brigjet e Italisë dhe Ballkanin Perëndimor duke sjellë rrebeshe shiu dhe stuhi. Po ashtu vendet e Rajonit të Balltikut dhe Europës Perëndimore paraqiten me mot të paqëndrueshëm, duke sjellë rrebeshe dhe dëborë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here