Home News LAJM I FUNDIT/ Ndodh gjëma tek shtëpia e Klodian Çalamanit (Video)

LAJM I FUNDIT/ Ndodh gjëma tek shtëpia e Klodian Çalamanit (Video)

0
LAJM I FUNDIT/ Ndodh gjëma tek shtëpia e Klodian Çalamanit (Video)

I vihet flaka baneses ku jetonte Klodian Çalamani në fshatin Gracali në Fier.

Burimet bëjnë me dije se banesa e Çalamanit është djegur së bashku me orenditë mesditën e sotme.

Calamani ndodhet ne burgun e Vlores.

Ai akuzohet per ngjarjen ne Fier dhe i mori jeten Mateos se vogel 8 vjecar.

Familja e vogelushit ka nisur peticion per mbledhjen e firmave per rikthimin e denimit me vde kje.