Thursday, December 9, 2021
Home Blog Page 4

Lajmi i fundit: Nga janari, udhëtimet drejt BE vetëm me dozën...

0
Komisioni Evropian (KE) ka futur dozën e tretë të vak sinës të ashtuquajtur ‘booster’ si parakusht për udhëtim brenda Bashkimit Evropian për qytetarët e...

E fundit/ Po vjen stuhia dhe reshje te dendura, ja qytetet...

0
Duke filluar nga mbrëmja e sotme një pjesë e territorit shqiptar do të përfshihet nga reshjet e dendura të shiut dhe stuhia që do...

E fundit/ Gruaja misterioze jep dëshminë për zbardhjen e së vërtetës...

0
Ngjarja e rende ne Grecalli te Fierit vijon të jetë e mistershme për banorët e fshatit. Prindërit e të Mateos kanë vendosur të heshtin për...

Marina dhe Getoari behen prinder me nje vajze, ja emri i...

0
Marina dhe Getoari janë bërë mbrëmjen e djeshme prindër për herë të parë. Moderatorja bukuroshe solli në jetë një vajzë. Mesohet se emri i vogëlushes...

Shpërthim i fuqishëm në minierë, mbeten te bllokuar 75 minatorë

0
Një operacion i madh shpëtimi po zhvillohet në Rusi, ku është shënuar një shpërthim i madh dhe ku dhjetra minatorë kanë mbetur nën tokë. Nëhet...

Dimri mund të mos ekzistojë më. Shkencëtarët flasin për një stinë...

0
Një ekip shkencëtarësh dhe projektuesish u bashkuan së fundmi për të krijuar një mjet që do t’u tregonte australianëve dhe botës se si pritet...

I ra te fiket live në emision, familja e Fifit del...

0
Këngëtares Fifi mbrëmjen e djeshme i ra të fikët gjatë spektaklit të Big Brother Vip pas një debate me opinionisten Balina Bodinaku. Fifi kërkoi të...

Djali i fshinte lotët, rrëfimi prekës për djalin e Hueyda El...

0
Hueyda El Sayed ishte e njohur për natyrën e saj te forte. Artistja multidimensionale, e cila këtë të martë u nda nga jeta, ka...

Video/ Brenda shtëpisë ku jetonte Klodian Çalamani, shikoni cfare pislleku

0
Kamera e emisionit Uniko nga Spartak Koka në Klan Plus ka hyrë brenda dhomës ku jetonte Çalamani. Përpara se emisioni Uniko të futej në...

Kufizimet e lëvizjes brenda vendit, njoftohet ndryshim i fundit

0
Nëpërmjet një njoftimi të publikuar në Fletoren Zyrtare është bërë me dije se është bërë një ndryshim në urdhrin “për kufizimin e lëvizjes brenda...